29,89 €
Cijena za j.m.: 1195,60 € / kg
Cijena 02.05.2025: 25,89 €
AFA alga alga bogatstvo klorofila
Pakiranje: oko 100 tableta
11,90 €
Cijena za j.m.: 11,90 € / L
Cijena 02.05.2025: 11,90 €
Aloe je dopro poznata biljka koja raste u tropskim uvjetima
Pakiranje: 1000 ml
2,50 €
Cijena za j.m.: 5,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 2,50 €
Brašno bez glutena
Pakiranje: 500 g
6,50 €
Cijena za j.m.: 18,57 € / kg
Cijena 02.05.2025: 6,50 €
Prirodno sladilo s manje kalorija
Pakiranje: 350 g
3,90 €
Cijena za j.m.: 78,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 3,90 €
Mljeveni cejlonski cimet iz organskog uzgoja, vrhunske arome i mirisa
Pakiranje: 50 g
3,89 €
Cijena za j.m.: 77,80 € / kg
Cijena 02.05.2025: 3,89 €
Čili ili kajenski papar se dobiva od fino mljevenih ljutih papričica.
3,79 €
Cijena za j.m.: 94,75 € / kg
Cijena 28.07.2025: 3,79 €
Sušeni đumbir iz organskog uzgoja, vrhunske arome i mirisa.
Pakiranje: 40 g
39,15 €
Cijena 02.05.2025: 39,15 €
Paket od tri Matičnjak proizvoda – 10 % povoljnije od kupnje pojedinačno
5,18 €
Cijena za j.m.: 14,80 € / kg
Cijena 02.05.2025: 5,18 €
Sadrži 0 kalorija
2,26 €
Cijena za j.m.: 4,52 € / kg
Cijena 28.07.2025: 2,26 €
Himalajska sol dolazi iz više od 200 milijuna godina stare netaknute prirode i nekontaminiranog područja.
2,83 €
Cijena za j.m.: 5,66 € / kg
Cijena 02.05.2025: 2,40 €
100% prirodna i čista himalajska sol
24,10 €
Cijena za j.m.: 133,89 € / kg
Cijena 02.05.2025: 24,10 €
Prebiotičko topljivo vlakno
Pakiranje: 180 g
3,49 €
Cijena za j.m.: 232,67 € / kg
Cijena 02.05.2025: 3,49 €
Sušeni list kopra iz kontroliranog uzgoja, vrhunske arome i mirisa.
Pakiranje: 15 g
7,95 €
Cijena za j.m.: 53,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 7,95 €
100% organska maca u prahu
Pakiranje: 150 g
Cijena za j.m.: 12,97 € / kg
Cijena 12.09.2025: 2,39 €
Magnezij klorid
Pakiranje: 300 g
15,00 €
Cijena za j.m.: 60,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 15,00 €
Piskavica - Izuzetna biljka
Pakiranje: 250 g
16,00 €
Cijena za j.m.: 40,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 16,00 €
Biljni protein konoplje sa dodatkom sjemenki crnog kima, odmašćene jezgre lješnjaka i sikavice.
Pakiranje: 400 g
9,59 €
Cijena za j.m.: 47,95 € / kg
Cijena 15.07.2026: 9,59 €
Psyllium ili indijski trputac
Pakiranje: 200 g
Silimarin kompleks u cjelovitom prirodnom obliku
Slatka paprika iz kontroliranog uzgoja, vrhunske arome i mirisa
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.