18,50 € 16,65 €
Cijena za j.m.: 333,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 18,50 €
Biljne kapi bez alkohola
Pakiranje: 50 ml
11,81 €
Cijena za j.m.: 393,67 € / L
Cijena 02.05.2025: 11,81 €
Metilkobalamin je specifičan oblik vitamina B12
Pakiranje: 30 ml
18,50 €
Cijena za j.m.: 370,00 € / L
BIljne kapi bez alkohola
31,40 €
Cijena za j.m.: 224,29 € / L
Cijena 02.05.2025: 28,50 €
CYRASIL je dodatak prehrani s jedinstvenom kombinacijom ljekovitog bilja i lecitina.
Pakiranje: 14 x 10 ml
11,81 € 9,45 €
Cijena za j.m.: 315,00 € / L
Snaga sunca i svjetlosti - vitamin D3 iz biljnih izvora
9,28 €
Cijena za j.m.: 309,33 € / L
Cijena 19.12.2025: 9,28 €
Certificirani organski ekstrakt sjemenki grejpa
16,59 €
Cijena za j.m.: 1659,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 16,59 €
Prirodno, nerazrijeđeno ulje dobiveno iz lišća origana vrste Origanum minutiflorum
Pakiranje: 10 ml
10,49 €
Cijena za j.m.: 419,60 € / L
Cijena 02.05.2025: 10,49 €
Praktičan i djelotvoran oralni dodatak prehrani s liposomalnim cinkom
Pakiranje: 25 ml
Oralni sprej K2&D3 sadrži kompoziciju vitamina K2 (menakinon) i D3 (kolekalciferol) u idealnom omjeru
Vitamin K2 u spreju izvrsne biodostupnosti
13,99 €
Cijena za j.m.: 466,33 € / L
Cijena 02.05.2025: 13,99 €
U jednoj kapi Kernell premium joda sadržano je 75 mcg joda
Cijena za j.m.: 279,80 € / L
Cijena 19.12.2025: 13,99 €
Tekući koncentrat klorofila iz alfalfa biljke
13,14 €
Cijena za j.m.: 486,67 € / L
Cijena 02.05.2025: 13,14 €
Vrhunska apsorpcija i bioraspoloživost
Pakiranje: 27 ml
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.